لرزش و صداهای غیرمعمول
خرید باتری

لرزش و صداهای غیرمعمول

دلیل لرزش و صداهای غیرمعمول خودرو

با گذشت زمان برخی از اتومبیل ها صدا ها، لرزش ها، ضربه ها و رفتارهای غیر عادی از خود نشان می دهند. اگر اتومبیل تان هنگام عبور از روی دست اندازهای کوچک صدای غیر طبیعی تولید می کند، احتمالا به بوش های جدید نیاز پیدا خواهید کرد؛ اما اگر این اتفاق بر روی دست اندازهای بزرگ رخ می دهد، احتمالا کمک فنرها آسیب دیده اند.

چنانچه هنگام چرخش فرمان نیز صدایی عجیب به گوشتان رسید، سیستم فرمان باید در اولین فرصت بازبینی شود. بدترین نوع صدایی که یک موتور تولید می کند، به ناک یا صدای کوبیدن مربوط می‌شود. چنانچه با این نوع صدا روبرو شدید ابتدا سطح روغن را چک کنید، اگر میزان آن معمولی بود باید خود را برای هزینه ای گران تر آماده کنید. البته یک نوع صدای ضربات خفیف نیز وجود دارد که احتمالا مربوط به تایپیت ها است.

در این مطلب با برخی از دلایل لرزش و صداهای غیرمعمول خودرو آشنا شدید ، امیدواریم مطلب مفیدی برایتان بوده باشد.

خدمات پارسیان باتری : امداد باتری شبانه روزی تهران

راهنمای انتخاب باتری مناسب خودرو

باتوجه به تحریم ها و ممنوعیت ورود باتری های خارجی به ایران در حال حاضر باتری های خارجی با تاریخ تولید جدید در کشور موجود نمیباشد.بنابراین پیشنهاد پارسیان باتری استفاده از برندهای با کیفیت داخلی مانند سپاهان باتری و صبا باتری می باشد. بهترین باتری های سپاهان باتری شامل باتری اوربیتال قرمز ، اوربیتال سیلور ، اوربیتال efb ، اوربیتال پرمیوم و باتری اوربیتال سوزوکی می باشد . بهترین باتری های صبا باتری شامل باتری واریان ، باتری سهند ، باتری راین و باتری های تک می باشد.

با مشاوره رایگان پارسیان باتری با توجه به هزینه و کارکرد خودرو خود بهترین باتری را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
مشاوره رایگان 02188400602